Počasie Jebel Drâa Sidi Mimoun dnes
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 22:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Predpoveď počasia Jebel Drâa Sidi Mimoun 17. máj 2026
Popoludní oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jebel Drâa Sidi Mimoun, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
12:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1017 hPa | 41 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 38 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1016 hPa | 37 % | 8 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 43 % | 9 °C | 22 % | 0% | 1% | 16% | 7% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 43 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 6% | 4% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1016 hPa | 43 % | 9 °C | 38 % | 0% | 0% | 4% | 35% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 9 °C | 41 % | 0% | 0% | 9% | 35% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 9 °C | 72 % | 0% | 0% | 4% | 71% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 10 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 11 °C | 61 % | 0% | 0% | 1% | 61% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 74 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 6% | 50% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 7% | 36% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 19% | 26% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 70 % | 10 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 67 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 61 % | 8 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 13% | 11% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 6 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 6 °C | 2 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 45 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 44 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1019 hPa | 44 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1019 hPa | 46 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 12 °C | 28 % | 0% | 4% | 18% | 9% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 54 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1019 hPa | 55 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1019 hPa | 55 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1018 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1020 hPa | 79 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1020 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Jebel Drâa Sidi Mimoun, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9448; -2,1900
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Drâa Sidi Mimoun, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Drâa Sidi Mimoun.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Drâa Sidi Mimoun dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Jebel Drâa Sidi Mimoun
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Jebel Drâa Sidi Mimoun
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:06 | 17.05.2026 21:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |