Počasie Jebel Iguerouano týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jebel Iguerouano na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
33 / 20°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jebel Iguerouano, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 41 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1018 hPa | 10 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 20 % | 5 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 33 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 35 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 16 % | 5 °C | 91 % | 0% | 0% | 26% | 88% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 30 % | 10 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
Jebel Iguerouano, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9999; -3,9121
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Iguerouano, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Iguerouano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Iguerouano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jebel Iguerouano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 20:01 | 31.05.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |