Počasie Koudia Mrazig dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Koudia Mrazig na 10 dní.
Streda 27. máj
36 / 23°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Koudia Mrazig, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 25 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 26 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 8 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1011 hPa | 17 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 35 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 45 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 21 % | 8 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 29 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Koudia Mrazig, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,0522; -7,7329
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Koudia Mrazig, Maroko. Predpoveď počasia Koudia Mrazig.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Koudia Mrazig dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Koudia Mrazig
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 03:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |