Počasie Koudiet Mechta Oulad Brahim dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Koudiet Mechta Oulad Brahim na 10 dní.
Utorok 2. jún
33 / 20°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 21 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Koudiet Mechta Oulad Brahim, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1018 hPa | 53 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 41 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 16 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1017 hPa | 28 % | 9 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1019 hPa | 48 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 41 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1017 hPa | 14 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1015 hPa | 28 % | 8 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
Koudiet Mechta Oulad Brahim, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,8656; -6,7323
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Koudiet Mechta Oulad Brahim, Maroko. Predpoveď počasia Koudiet Mechta Oulad Brahim.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Koudiet Mechta Oulad Brahim dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Koudiet Mechta Oulad Brahim
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:56 | 02.06.2026 07:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |