Počasie Sebbab dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sebbab na 10 dní.
Piatok 1. máj
22 / 12°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
|
|
Predpoveď počasia Sebbab, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1018 hPa | 93 % | 12 °C | 14 % | 0% | 10% | 4% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 57 % | 12 °C | 98 % | 0% | 7% | 0% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 71 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1017 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
Sebbab, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9387; -5,7612
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sebbab, Maroko. Predpoveď počasia Sebbab.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sebbab dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sebbab
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:16 | 01.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |