Počasie Sidi Bennour pozajtra
Predpoveď počasia Sidi Bennour 29. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sidi Bennour, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 86 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 28 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 53 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1020 hPa | 97 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 94 % | 16 °C | 90 % | 0% | 89% | 0% | 12% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 39 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 62 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Sidi Bennour, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,6524; -8,4277
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 40 044
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- , Casablanca
- Iqlīm Al Jadīdah, El Jadida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sidi Bennour, Maroko. Predpoveď počasia Sidi Bennour.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sidi Bennour dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 13,0 °C | |||
| február | 13,8 °C | |||
| marec | 14,9 °C | |||
| apríl | 16,0 °C | |||
| máj | 18,3 °C | |||
| jún | 20,3 °C | |||
| júl | 23,7 °C | |||
| august | 24,1 °C | |||
| september | 22,6 °C | |||
| október | 20,0 °C | |||
| november | 16,6 °C | |||
| december | 13,7 °C |
Astronomické informácie Sidi Bennour
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:15 | 29.05.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |