Počasie Sidi Bou Beker Ou Amar dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sidi Bou Beker Ou Amar na 10 dní.
Sobota 30. máj
34 / 22°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 34 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia Sidi Bou Beker Ou Amar, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 27 % | 6 °C | 77 % | 0% | 0% | 1% | 76% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1017 hPa | 29 % | 6 °C | 87 % | 0% | 0% | 12% | 86% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 33 % | 7 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 34 % | 7 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1017 hPa | 34 % | 6 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1017 hPa | 31 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 7% | 67% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1017 hPa | 26 % | 2 °C | 39 % | 0% | 0% | 8% | 38% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1017 hPa | 24 % | 1 °C | 69 % | 0% | 0% | 19% | 68% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1017 hPa | 12 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 29% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 10 % | -1 °C | 92 % | 0% | 0% | 3% | 92% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 27 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 27 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 10 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 7 % | -6 °C | 14 % | 0% | 0% | 5% | 8% | |
Sidi Bou Beker Ou Amar, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,3194; -4,2592
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sidi Bou Beker Ou Amar, Maroko. Predpoveď počasia Sidi Bou Beker Ou Amar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sidi Bou Beker Ou Amar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sidi Bou Beker Ou Amar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 21:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:53 | 30.05.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |