Počasie Tabouchent týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Tabouchent na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 15°C
| 1.2 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:11
PO HODINÁCH
západ slnka 20:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tabouchent, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 81 % | 12 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 21 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 57 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 73 % | 13 °C | 97 % | 0% | 14% | 75% | 85% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 80 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 45 % | 10 °C | 32 % | 0% | 20% | 0% | 15% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 32 % | 7 °C | 4 % | 0% | 1% | 4% | 0% | |
Tabouchent, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,7500; -8,0500
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tabouchent, Maroko. Predpoveď počasia Tabouchent.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tabouchent dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tabouchent
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:22 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:52 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:25 | 29.04.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |