Počasie Tineghir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tineghir na 10 dní.
Utorok 26. máj
32 / 17°C
| 0.3 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
|
|
Predpoveď počasia Tineghir, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 60 % | 11 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 52 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 97% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 15 % | 1 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 15 % | 0 °C | 67 % | 0% | 0% | 66% | 2% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 27 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 9 % | -5 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 10 % | -3 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
Tineghir, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,5147; -5,5328
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tineghir, Maroko. Predpoveď počasia Tineghir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tineghir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tineghir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 21:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 15:10 | 26.05.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |