Počasie Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina dnes
| 24 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
Predpoveď počasia Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina 19. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
05:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1017 hPa | 26 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 30 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 33 % | 2 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 32 % | 2 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 28 % | 2 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 23 % | 1 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 20 % | 1 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 18 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1020 hPa | 16 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1019 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 12 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 12 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 12 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1015 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 12 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 13 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 14 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 16 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 19 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 22 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 25 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 26 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 27 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 26 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 22 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1022 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1022 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1021 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1021 hPa | 12 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 12 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1019 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1018 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 12 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1018 hPa | 12 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 13 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,2827; -4,3183
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina, Maroko. Predpoveď počasia Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Zaouia Sidi Ali Ben Bou Zina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:31 | 19.05.2026 23:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |