Počasie Canonbury Square dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Canonbury Square na 10 dní.
Piatok 22. máj
16 / 12°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
|
|
Predpoveď počasia Canonbury Square, Maryland, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 87 % | 10 °C | 95 % | 0% | 0% | 10% | 94% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 75 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 31% | 98% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 50 % | 5 °C | 89 % | 0% | 8% | 37% | 85% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1023 hPa | 65 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 58% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 78 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 35% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
2,8 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 90% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 96% | |
Canonbury Square, Maryland, USA - informácie
Štát: Maryland, USAGPS súradnice: 38,9649; -76,9948
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 68 m
Administratívna časť:
- Maryland, Annapolis
- Prince George's County, Upper Marlboro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Canonbury Square, Maryland, USA. Predpoveď počasia Canonbury Square.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Canonbury Square dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Canonbury Square
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:52 | 23.05.2026 01:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |