Počasie Auburn pozajtra
Predpoveď počasia Auburn 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 20,7 mm. V noci najnižšia teplota 5 °C.Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1945; -71,8356
nadmorská výška: 189 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Auburn, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
3,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 5 °C 3 °C |
12,5 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 4 °C | 100 % | 0% | 84% | 99% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
5,1 mm | 7.0 m/s25 km/h východný |
1008 hPa | 98 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 18% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 99 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
998 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 22% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
998 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 2% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,6 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
997 hPa | 84 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 77% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
998 hPa | 90 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Auburn, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1945; -71,8356
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 16 724
Nadmorská výška: 189 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Auburn, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Auburn.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Auburn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Auburn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:39 | 20:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 21:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:51 | 28.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |