Počasie Breeds Pond Outlet Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Breeds Pond Outlet Dam na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 9°C
| 0.3 mm | 6 km/h |
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,4751; -70,9762
nadmorská výška: 27 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Breeds Pond Outlet Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 10% | 99% | 100% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 66 % | 4 °C | 7 % | 0% | 1% | 4% | 3% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 55 % | 6 °C | 99 % | 0% | 14% | 99% | 16% | |
Breeds Pond Outlet Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,4751; -70,9762
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breeds Pond Outlet Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Breeds Pond Outlet Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breeds Pond Outlet Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Breeds Pond Outlet Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 19:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:49 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:03 | 01.05.2026 05:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |