Počasie Cedar Swamp Pond Dam vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cedar Swamp Pond Dam na tento alebo budúci víkend.
Sobota 2. máj
9 / 4°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 20:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 19:46
PO HODINÁCH
západ slnka 19:46
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1468; -71,5128
nadmorská výška: 84 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cedar Swamp Pond Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1006 hPa | 67 % | -1 °C | 13 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1007 hPa | 62 % | -1 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 52 % | 0 °C | 99 % | 0% | 99% | 21% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 62 % | 0 °C | 100 % | 0% | 34% | 100% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 75 % | 0 °C | 81 % | 0% | 6% | 80% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 1 °C | 45 % | 0% | 32% | 18% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 59 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 66 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 0% | |
Cedar Swamp Pond Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1468; -71,5128
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cedar Swamp Pond Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Cedar Swamp Pond Dam.
Cedar Swamp Pond Dam - počasie v okolí - väčšie mestá
Cedar Swamp Pond Dam - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cedar Swamp Pond Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cedar Swamp Pond Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:51 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:10 | 02.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |