Počasie Cobbs Village dnes
Predpoveď počasia Cobbs Village 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci najnižšia teplota 4 °C.Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 41,7084; -70,2911
nadmorská výška: 7 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cobbs Village, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 84 % | 3 °C | 97 % | 0% | 0% | 78% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 78 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 97% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 71 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 84 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 68 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 47 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 70 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cobbs Village, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 41,7084; -70,2911
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cobbs Village, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Cobbs Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cobbs Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cobbs Village
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cobbs Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 20:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 21:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:29 | 26.04.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |