Počasie Crystal Pond týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Crystal Pond na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
14 / 7°C
| 6.2 mm | 10 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:44
PO HODINÁCH
západ slnka 19:44
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,2482; -71,8221
nadmorská výška: 157 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crystal Pond, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
5,7 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 34% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 3% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 7 °C 6 °C |
0,8 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
22,1 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1006 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
7,2 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1001 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 88% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,3 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Crystal Pond, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,2482; -71,8221
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crystal Pond, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Crystal Pond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crystal Pond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crystal Pond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:56 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |