Počasie Artículo Veintisiete Constitucional dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Artículo Veintisiete Constitucional na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 26°C
| 8.6 mm | 25 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:44
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia Artículo Veintisiete Constitucional, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 23 °C | 37 % | 0% | 17% | 0% | 25% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 24 °C | 96 % | 0% | 95% | 3% | 7% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 33 °C |
4,4 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 22 °C | 85 % | 0% | 39% | 43% | 64% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
3,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1010 hPa | 74 % | 22 °C | 100 % | 0% | 22% | 22% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 41% | 44% | 99% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 79 % | 0% | 25% | 0% | 69% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 35 °C |
1,7 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 19 °C | 8 % | 0% | 2% | 6% | 3% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 22 °C | 57 % | 0% | 13% | 5% | 48% | |
Artículo Veintisiete Constitucional, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8156; -98,2808
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 19
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Artículo Veintisiete Constitucional, Mexiko. Predpoveď počasia Artículo Veintisiete Constitucional.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Artículo Veintisiete Constitucional dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Artículo Veintisiete Constitucional
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:44 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:18 | 20:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:49 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:39 | 22.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |