Počasie Balneario las Palmas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Balneario las Palmas na 10 dní.
Piatok 22. máj
27 / 14°C
| 2.7 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
|
|
Predpoveď počasia Balneario las Palmas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 10 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 76 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 25 °C |
2,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 0 °C | 51 % | 0% | 0% | 50% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1010 hPa | 30 % | 4 °C | 36 % | 0% | 0% | 27% | 13% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1015 hPa | 50 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 67 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 23 °C 22 °C |
2,7 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 29 % | 4 °C | 74 % | 0% | 0% | 68% | 20% | |
Balneario las Palmas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3425; -102,9401
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2045 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Fresnillo, Fresnillo de González Echeverr
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Balneario las Palmas, Mexiko. Predpoveď počasia Balneario las Palmas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Balneario las Palmas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Balneario las Palmas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:06 | 23.05.2026 01:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |