Počasie Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana) dnes
Predpoveď počasia Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana) 18. máj 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 5,0 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 63 % | 61% | 60% | 9% | 0% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 20 °C | 93 % | 93% | 92% | 15% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 94 % | 94% | 94% | 21% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 93 % | 94% | 93% | 6% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 93 % | 94% | 93% | 2% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 93 % | 93% | 93% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 99 % | 18 °C | 93 % | 93% | 93% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 71 % | 59% | 71% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 19 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 59 % | 18 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 7% | 18% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 31 °C 33 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 46 % | 17 °C | 35 % | 0% | 7% | 29% | 7% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 33 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 17 °C | 28 % | 0% | 7% | 27% | 0% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 31 °C 34 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 18 °C | 33 % | 0% | 6% | 30% | 0% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 31 °C 34 °C |
0,8 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 49 % | 19 °C | 29 % | 0% | 8% | 24% | 1% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 33 °C |
1,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 58 % | 20 °C | 47 % | 0% | 18% | 32% | 14% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
0,6 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 21 °C | 76 % | 0% | 50% | 43% | 23% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 12 % | 0% | 6% | 3% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 41 % | 0% | 32% | 13% | 4% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 18 % | 0% | 15% | 2% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 22 °C | 31 % | 0% | 29% | 2% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 27 % | 0% | 25% | 2% | 0% | |
| 22:00
06:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 54 % | 48% | 52% | 5% | 0% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 21 °C | 35 % | 32% | 32% | 4% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 49 % | 24% | 24% | 33% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 20 °C | 32 % | 14% | 13% | 14% | 9% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 20 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 19 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 43 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 32 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 17 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 34 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 18 °C | 40 % | 0% | 6% | 35% | 2% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 35 °C |
1,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 47 % | 19 °C | 45 % | 0% | 6% | 34% | 14% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 33 °C |
1,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 19 °C | 72 % | 0% | 3% | 44% | 50% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 56 % | 19 °C | 45 % | 0% | 0% | 32% | 21% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 48 % | 17 °C | 30 % | 0% | 3% | 18% | 12% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 51 % | 17 °C | 21 % | 0% | 7% | 7% | 9% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 56 % | 18 °C | 17 % | 0% | 11% | 7% | 2% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 18 °C | 7 % | 0% | 2% | 4% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 19 °C | 9 % | 0% | 2% | 6% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 19 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1016 hPa | 81 % | 18 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 4% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 18 °C | 26 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,2073; -98,8024
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 57
Nadmorská výška: 1387 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Tlacoapa, Tlacoapa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana), Mexiko. Predpoveď počasia Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Barranca Zorro (Rancho Manuel Galeana)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:38 | 18.05.2026 21:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |