Počasie Barrio Alto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio Alto na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
22 / 13°C
| 3.5 mm | 8 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
|
|
Predpoveď počasia Barrio Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 98 % | 13 °C | 99 % | 0% | 72% | 1% | 96% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1015 hPa | 78 % | 9 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
3,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 11 °C | 19 % | 0% | 10% | 7% | 5% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 82 % | 13 °C | 77 % | 0% | 14% | 8% | 70% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1017 hPa | 98 % | 12 °C | 89 % | 0% | 82% | 10% | 31% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 13 °C | 95 % | 0% | 89% | 24% | 60% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
3,3 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 52 % | 10 °C | 84 % | 0% | 8% | 47% | 69% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 14 °C | 48 % | 0% | 3% | 8% | 41% | |
Barrio Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,8533; -92,4733
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 369
Nadmorská výška: 1721 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Tenejapa, Tenejapa, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 19:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:46 | 28.05.2026 03:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |