Počasie Barrio Calvario dnes
| 32 °C | 36 °C | 09:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:48
PO HODINÁCH
západ slnka 18:48
Predpoveď počasia Barrio Calvario 26. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, večer silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 38 °C. Úhrn zrážok 7,3 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio Calvario, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1009 hPa | 71 % | 23 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 29 % | 0% | 5% | 0% | 25% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 22 % | 0% | 1% | 0% | 21% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 78 % | 23 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severný |
1008 hPa | 79 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severný |
1009 hPa | 78 % | 22 °C | 25 % | 0% | 1% | 0% | 24% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 74 % | 22 °C | 82 % | 0% | 1% | 0% | 82% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severný |
1009 hPa | 65 % | 22 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severný |
1009 hPa | 55 % | 22 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1009 hPa | 48 % | 21 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1008 hPa | 42 % | 20 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 38 % | 20 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 36 % | 20 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 54 % | 24 °C | 74 % | 0% | 0% | 14% | 70% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 65 % | 24 °C | 87 % | 0% | 4% | 27% | 82% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 63 % | 24 °C | 86 % | 0% | 0% | 14% | 84% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 64 % | 24 °C | 70 % | 0% | 2% | 15% | 64% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 25 °C | 53 % | 0% | 5% | 11% | 46% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 25 °C | 50 % | 0% | 3% | 6% | 45% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 25 °C | 58 % | 0% | 4% | 2% | 55% | |
| 21:00
05:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,8 mm | 7.8 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 24 °C | 94 % | 0% | 75% | 18% | 73% | |
| 22:00
06:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
4,7 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 77 % | 0% | 8% | 35% | 64% | |
| 23:00
07:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
1,5 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 98% | 28% | 58% | |
Zajtra, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 25 % | 0% | 10% | 13% | 6% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 80 % | 0% | 74% | 6% | 22% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 97 % | 0% | 96% | 3% | 24% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 53 % | 0% | 47% | 2% | 9% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 93 % | 23 °C | 87 % | 0% | 69% | 1% | 53% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 90 % | 0% | 73% | 0% | 64% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 70 % | 0% | 20% | 0% | 62% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 53% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 28% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 24 °C | 97 % | 0% | 90% | 0% | 72% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 24 °C | 89 % | 0% | 39% | 2% | 80% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 81 % | 0% | 5% | 1% | 80% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1009 hPa | 66 % | 24 °C | 93 % | 0% | 1% | 0% | 93% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 80 % | 0% | 1% | 0% | 80% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 24 °C | 66 % | 0% | 2% | 0% | 64% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 24 °C | 79 % | 0% | 1% | 2% | 78% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1007 hPa | 69 % | 24 °C | 89 % | 0% | 10% | 2% | 88% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1007 hPa | 68 % | 24 °C | 91 % | 0% | 31% | 2% | 87% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 69 % | 24 °C | 96 % | 0% | 9% | 1% | 95% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 97 % | 0% | 13% | 0% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1009 hPa | 72 % | 24 °C | 94 % | 0% | 8% | 0% | 93% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 72 % | 24 °C | 98 % | 0% | 10% | 2% | 97% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 24 °C | 95 % | 0% | 14% | 1% | 94% | |
| 23:00
07:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 74 % | 24 °C | 89 % | 0% | 21% | 5% | 85% | |
Barrio Calvario, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,5786; -95,2083
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 96
Nadmorská výška: 142 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santiago Laollaga, Santiago Laollaga
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio Calvario, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio Calvario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio Calvario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Barrio Calvario
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Barrio Calvario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:18 | 26.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |