Počasie Barrio de la Cruz dnes
| 35 °C | 35 °C | 16:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 18:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 20:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 22:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Predpoveď počasia Barrio de la Cruz 18. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 1,6 mm. V noci najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio de la Cruz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 21 °C | 18 % | 0% | 2% | 14% | 3% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 21 °C | 28 % | 11% | 13% | 17% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 52 % | 17% | 47% | 8% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 21 °C | 83 % | 13% | 83% | 1% | 29% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 10% | 99% | 0% | 20% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 3% | 100% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 2% | |
| 07:00
15:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 0% | |
| 08:00
16:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 21 °C | 89 % | 0% | 89% | 7% | 0% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 77 % | 21 °C | 68 % | 0% | 65% | 12% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 20 °C | 65 % | 0% | 64% | 3% | 3% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 19 °C | 10 % | 0% | 3% | 3% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 47 % | 18 °C | 32 % | 0% | 0% | 6% | 27% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 37 % | 16 °C | 16 % | 0% | 0% | 6% | 10% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 30 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 3% | 11% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 25 % | 12 °C | 40 % | 0% | 0% | 14% | 29% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1005 hPa | 24 % | 11 °C | 56 % | 0% | 0% | 2% | 55% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 39 % | 16 °C | 53 % | 0% | 0% | 18% | 44% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1007 hPa | 60 % | 20 °C | 46 % | 0% | 0% | 8% | 41% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1009 hPa | 73 % | 21 °C | 88 % | 0% | 1% | 16% | 85% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 21 °C | 95 % | 0% | 3% | 40% | 91% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 22 °C | 82 % | 0% | 4% | 32% | 78% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 36 % | 0% | 0% | 9% | 30% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 22 °C | 25 % | 0% | 10% | 9% | 7% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 21 °C | 38 % | 0% | 1% | 36% | 1% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 93 % | 21 °C | 31 % | 0% | 22% | 9% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 19 °C | 83 % | 0% | 83% | 8% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 80 % | 18 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 18 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 18 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 18 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 78 % | 19 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 66 % | 19 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 56 % | 18 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 1% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 46 % | 18 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 38 % | 16 °C | 16 % | 0% | 0% | 4% | 13% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 3% | 12% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1010 hPa | 31 % | 15 °C | 12 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1010 hPa | 39 % | 16 °C | 46 % | 0% | 0% | 14% | 39% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1009 hPa | 48 % | 18 °C | 74 % | 0% | 0% | 9% | 71% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1010 hPa | 53 % | 18 °C | 74 % | 0% | 8% | 14% | 68% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 61 % | 19 °C | 36 % | 0% | 2% | 10% | 31% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 20 °C | 98 % | 0% | 2% | 42% | 96% | |
| 20:00
04:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
3,5 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 20 °C | 93 % | 0% | 10% | 10% | 93% | |
| 21:00
05:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
1,7 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1018 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 96% | 11% | 96% | |
| 22:00
06:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
1,3 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 20 °C | 97 % | 0% | 0% | 21% | 97% | |
| 23:00
07:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 96 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 27% | 99% | |
Barrio de la Cruz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5419; -99,6886
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 29
Nadmorská výška: 977 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Arroyo Seco, Arroyo Seco, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de la Cruz, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de la Cruz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de la Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Barrio de la Cruz
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Barrio de la Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:31 | 18.05.2026 21:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |