Počasie Barrio de la Luz vikend
Predpoveď počasia pre mesto Barrio de la Luz na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
42 / 26°C
| 1.2 mm | 9 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio de la Luz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 62 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 40 °C 42 °C |
1,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 27 % | 17 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 26% | |
Barrio de la Luz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6846; -99,3365
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de la Luz, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de la Luz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de la Luz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio de la Luz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:21 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |