Počasie Barrio de las Piedras dnes
| 28 °C | 34 °C | 20:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 21:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 22:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 23:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
Predpoveď počasia Barrio de las Piedras 16. máj 2026
Popoludní slabé dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 27 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio de las Piedras, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
16:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 67 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 55 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 46 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 35 °C 38 °C |
0,4 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 43 % | 20 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 37 °C |
0,7 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 49 % | 22 °C | 56 % | 0% | 21% | 43% | 26% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 36 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 52 % | 22 °C | 78 % | 0% | 9% | 53% | 53% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 46 % | 20 °C | 45 % | 0% | 0% | 17% | 34% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 44 % | 20 °C | 36 % | 0% | 0% | 17% | 23% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 45 % | 20 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 50 % | 20 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 59 % | 21 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 72 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 78 % | 24 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 81 % | 24 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 82 % | 23 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 84 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 21 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 46 % | 20 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 37 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 44 % | 20 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 37 °C |
0,3 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 49 % | 21 °C | 38 % | 0% | 7% | 24% | 16% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 33 °C 36 °C |
0,3 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 52 % | 22 °C | 35 % | 0% | 3% | 11% | 25% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 50 % | 22 °C | 30 % | 0% | 1% | 10% | 21% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 52 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 55 % | 22 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 59 % | 22 °C | 17 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 2% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 10 % | 0% | 9% | 1% | 0% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 88 % | 24 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
Barrio de las Piedras, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,4203; -97,9794
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 43
Nadmorská výška: 444 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Pinotepa de Don Luis, Pinotepa de Don Luis
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de las Piedras, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio de las Piedras.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de las Piedras dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Barrio de las Piedras
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Barrio de las Piedras
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:34 | 16.05.2026 19:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |