Počasie Barrio del Río dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio del Río na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 17°C
| 0.1 mm | 3 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Barrio del Río, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 34 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 44 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 25 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 51 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 20 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 49 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 53% | 94% | |
Barrio del Río, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4090; -99,3197
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 386
Nadmorská výška: 2548 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Huixquilucan, Huixquilucan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio del Río, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio del Río.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio del Río dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio del Río
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:21 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |