Počasie Barrio del Zopilote dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio del Zopilote na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 13°C
| 4.9 mm | 1 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia Barrio del Zopilote, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1019 hPa | 91 % | 13 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
4,4 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 38 % | 9 °C | 85 % | 0% | 8% | 71% | 49% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 82 % | 15 °C | 88 % | 0% | 6% | 14% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 13 °C | 16 % | 0% | 3% | 1% | 11% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 11 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 24 °C |
11,9 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 49 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 15 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
Barrio del Zopilote, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3425; -98,0311
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 96
Nadmorská výška: 1702 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Sebastián Tecomaxtlahuaca, San Sebastián Tecomaxtlahuaca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio del Zopilote, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio del Zopilote.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio del Zopilote dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio del Zopilote
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 00:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |