Počasie Barrio las Flores dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barrio las Flores na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 14°C
| 6.7 mm | 10 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia Barrio las Flores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1021 hPa | 89 % | 12 °C | 57 % | 0% | 47% | 10% | 15% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1017 hPa | 81 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
6,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 45 % | 11 °C | 59 % | 0% | 0% | 5% | 58% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 63 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 28% | 89% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 90 % | 13 °C | 63 % | 0% | 30% | 8% | 43% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 91 % | 10 °C | 29 % | 0% | 17% | 0% | 15% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 43 % | 10 °C | 14 % | 0% | 3% | 11% | 4% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
0,7 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1012 hPa | 58 % | 11 °C | 26 % | 0% | 9% | 17% | 1% | |
Barrio las Flores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 24,8162; -100,1100
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 32
Nadmorská výška: 1722 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Galeana, Galeana, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio las Flores, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio las Flores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio las Flores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio las Flores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:49 | 22.05.2026 00:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |