Počasie Barrio Quixpedhe pozajtra
Predpoveď počasia Barrio Quixpedhe 19. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 3,6 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio Quixpedhe, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 12 °C | 26 % | 0% | 9% | 20% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
1,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 49 % | 13 °C | 25 % | 0% | 8% | 5% | 14% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,6 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 72 % | 14 °C | 100 % | 0% | 15% | 69% | 100% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 14 °C | 14 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 12 °C | 12 % | 0% | 7% | 0% | 6% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
1,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 48 % | 12 °C | 66 % | 0% | 39% | 35% | 23% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 21 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 4% | 88% | |
Barrio Quixpedhe, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5688; -99,1431
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 132
Nadmorská výška: 1899 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio Quixpedhe, Mexiko. Predpoveď počasia Barrio Quixpedhe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio Quixpedhe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio Quixpedhe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:39 | 19.05.2026 22:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |