Počasie Benito Juárez, Hidalgo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Benito Juárez, Hidalgo na 10 dní.
Piatok 22. máj
22 / 13°C
| 4.3 mm | 8 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
|
|
Predpoveď počasia Benito Juárez, Hidalgo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 96% | 93% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 21 °C |
4,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 44 % | 9 °C | 41 % | 0% | 10% | 34% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 9 °C | 70 % | 0% | 0% | 14% | 66% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 22 % | 0% | 0% | 6% | 17% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 9 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 23 °C 23 °C |
8,7 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 46 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 12 °C | 91 % | 0% | 0% | 18% | 89% | |
Benito Juárez, Hidalgo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8899; -98,8066
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 792
Nadmorská výška: 2375 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Villa de Tezontepec, Tezontepec, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Benito Juárez, Hidalgo, Mexiko. Predpoveď počasia Benito Juárez, Hidalgo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Benito Juárez, Hidalgo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Benito Juárez, Hidalgo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 00:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |