Počasie Benito Juarez, Zacatecas dnes
Predpoveď počasia Benito Juarez, Zacatecas 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Benito Juarez, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 31 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 29 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 12 % | -5 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1009 hPa | 11 % | -6 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 28 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 11 % | -5 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1010 hPa | 9 % | -8 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
Benito Juarez, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5039; -103,5535
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 768
Nadmorská výška: 2150 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Benito Juárez, Benito Juarez, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Benito Juarez, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Benito Juarez, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Benito Juarez, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Benito Juarez, Zacatecas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Benito Juarez, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:17 | 26.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |