Počasie Bochinal dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bochinal na 10 dní.
Piatok 1. máj
36 / 25°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 29 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 18:28
PO HODINÁCH
západ slnka 18:28
|
|
Predpoveď počasia Bochinal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 40 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 33 % | 17 °C | 32 % | 0% | 0% | 4% | 28% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 36 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 31 % | 18 °C | 36 % | 0% | 0% | 7% | 32% | |
Bochinal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8932; -91,7455
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 21 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Emiliano Zapata, Chablé, Tabasco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bochinal, Mexiko. Predpoveď počasia Bochinal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bochinal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bochinal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:48 | 01.05.2026 05:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |