Počasie Bruno Cuevas dnes
Predpoveď počasia Bruno Cuevas 26. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bruno Cuevas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 87 % | 22 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 61 % | 0% | 61% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 21 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 67 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1009 hPa | 89 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Bruno Cuevas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0072; -102,2150
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 10
Nadmorská výška: 15 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Lázaro Cárdenas, Lazaro Cardenas, Michoacán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bruno Cuevas, Mexiko. Predpoveď počasia Bruno Cuevas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bruno Cuevas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bruno Cuevas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bruno Cuevas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:15 | 26.04.2026 03:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |