Počasie Buenavista, Oaxaca dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Buenavista, Oaxaca na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
32 / 21°C
| 2.1 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia Buenavista, Oaxaca, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 21 °C | 49 % | 0% | 33% | 0% | 24% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 35 °C |
1,8 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 20 °C | 68 % | 0% | 14% | 10% | 59% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 22 °C | 87 % | 0% | 10% | 10% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
3,7 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 60 % | 0% | 25% | 9% | 41% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 26 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 83 % | 0% | 9% | 1% | 82% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 35 °C |
5,8 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 56 % | 21 °C | 30 % | 0% | 9% | 4% | 22% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
Buenavista, Oaxaca, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,6166; -97,7888
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 375
Nadmorská výška: 1400 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santiago Ixtayutla, Santiago Ixtayutla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buenavista, Oaxaca, Mexiko. Predpoveď počasia Buenavista, Oaxaca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buenavista, Oaxaca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buenavista, Oaxaca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |