Počasie Centro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Centro na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
33 / 20°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 11:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 17:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Centro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 17 % | 3 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 16 % | 4 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 32 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 29 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 14 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 48 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Centro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,0837; -110,9546
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 220 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Hermosillo, Hermosillo, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Centro, Mexiko. Predpoveď počasia Centro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Centro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Centro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:18 | 03.05.2026 06:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |