Počasie Cerro Alto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Alto na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 14°C
| 1.7 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Cerro Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 72 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 25 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 24 % | 4 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 4% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 16 % | 0 °C | 23 % | 0% | 0% | 17% | 7% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 20 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 15 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 10% | |
Cerro Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6217; -101,9572
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2273 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Villa González Ortega, Villa González Ortega
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:01 | 22.05.2026 00:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |