Počasie Cerro Azul dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Azul na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 23°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 25 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Cerro Azul, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 68 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 68 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 77 % | 25 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1003 hPa | 60 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1005 hPa | 45 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 75 % | 24 °C | 98 % | 0% | 23% | 1% | 98% | |
Cerro Azul, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9697; -96,7086
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 112 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Colipa, Colipa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Azul, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Azul.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Azul dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Azul
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |