Počasie Cerro Bacuuza týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Bacuuza na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
33 / 25°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Bacuuza, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 56 % | 23 °C | 8 % | 0% | 5% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1006 hPa | 67 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 24 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 24 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 23 °C | 10 % | 0% | 4% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1006 hPa | 72 % | 24 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
Cerro Bacuuza, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3232; -95,0396
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santa María Xadani, Santa María Xandani
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Bacuuza, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Bacuuza.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Bacuuza dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Bacuuza
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:20 | 29.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |