Počasie Cerro Boludo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Boludo na 10 dní.
Nedeľa 31. máj
28 / 23°C
| 12.0 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Cerro Boludo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
6,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 100 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 63% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
4,9 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 10% | 16% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 70 % | 21 °C | 53 % | 0% | 3% | 0% | 50% | |
Cerro Boludo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8612; -97,0989
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1328 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Atzalan, Atzalan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Boludo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Boludo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Boludo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Boludo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:47 | 31.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |