Počasie Cerro Cacalotepec týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Cacalotepec na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
26 / 16°C
| 6.1 mm | 3 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 87 % | 86% | 85% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 15 °C | 54 % | 0% | 39% | 16% | 11% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 27 °C |
5,9 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 65% | 9% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 53 % | 0% | 10% | 2% | 46% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 16 °C | 90 % | 0% | 89% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 96 % | 0% | 89% | 0% | 67% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
1,9 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 63 % | 16 °C | 65 % | 0% | 47% | 7% | 29% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
5,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 17 °C | 87 % | 0% | 35% | 2% | 81% | |
Cerro Cacalotepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5166; -99,1176
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1600 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Chilapa de Álvarez, Chilapa de Alvarez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Cacalotepec, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Cacalotepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Cacalotepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:58 | 22.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |