Počasie Cerro Campanario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Campanario na 10 dní.
Sobota 23. máj
33 / 19°C
| 12.7 mm | 7 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia Cerro Campanario, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 71 % | 0% | 18% | 3% | 61% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 18 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 35 °C |
12,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 40 % | 17 °C | 79 % | 0% | 0% | 6% | 78% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 92 % | 0% | 9% | 11% | 89% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 20 °C | 63 % | 0% | 10% | 15% | 51% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 32 °C 33 °C |
1,4 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 35 % | 15 °C | 98 % | 0% | 0% | 2% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1011 hPa | 67 % | 19 °C | 85 % | 0% | 11% | 22% | 80% | |
Cerro Campanario, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9930; -97,8702
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1100 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Putla Villa de Guerrero, Putla de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Campanario, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Campanario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Campanario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Campanario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 00:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |