Počasie Cerro Charro Negro dnes
Predpoveď počasia Cerro Charro Negro 17. máj 2026
Cez deň zamračené, večer oblačno. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Charro Negro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 18 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 31 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 37 % | 15 °C | 99 % | 0% | 1% | 9% | 99% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1008 hPa | 58 % | 18 °C | 53 % | 0% | 0% | 3% | 51% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 20 °C | 97 % | 0% | 1% | 2% | 97% | |
Cerro Charro Negro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7330; -93,3258
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1065 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ocozocoautla de Espinosa, Ocozocuautla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Charro Negro, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Charro Negro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Charro Negro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Charro Negro
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Charro Negro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:12 | 17.05.2026 19:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |