Počasie Cerro Cotzatzioyan pozajtra
Predpoveď počasia Cerro Cotzatzioyan 21. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabý dážď, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 3,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Cotzatzioyan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1019 hPa | 95 % | 15 °C | 88 % | 0% | 82% | 0% | 35% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1018 hPa | 74 % | 17 °C | 65 % | 0% | 33% | 8% | 43% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 60 % | 0% | 7% | 18% | 57% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 71% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
1,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 12 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,9 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1017 hPa | 62 % | 14 °C | 60 % | 0% | 16% | 12% | 44% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 65 % | 0% | 0% | 5% | 64% | |
Cerro Cotzatzioyan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7403; -97,6609
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Cotzatzioyan, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Cotzatzioyan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Cotzatzioyan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Cotzatzioyan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 00:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |