Počasie Cerro de la Estrella dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro de la Estrella na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
14 / 10°C
| 9.7 mm | 10 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
|
|
Predpoveď počasia Cerro de la Estrella, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 84 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 89 % | 7 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 20 °C |
4,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1016 hPa | 43 % | 7 °C | 39 % | 0% | 0% | 18% | 28% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
5,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 11 °C | 72 % | 0% | 22% | 35% | 55% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1018 hPa | 90 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 7 °C | 14 % | 0% | 2% | 12% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 7 °C | 43 % | 0% | 2% | 33% | 25% | |
Cerro de la Estrella, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3437; -99,0897
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro de la Estrella, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro de la Estrella.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro de la Estrella dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro de la Estrella
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 00:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |