Počasie Cerro Dulce zajtra
Predpoveď počasia Cerro Dulce 27. apríl 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Dulce, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 98 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1006 hPa | 99 % | 24 °C | 10 % | 0% | 1% | 0% | 8% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 100 % | 24 °C | 96 % | 98% | 95% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 99% | 98% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 100% | 98% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 99 % | 23 °C | 99 % | 100% | 99% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 19 % | 16% | 19% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1008 hPa | 85 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 66 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 60 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 55 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 37 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 47 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 37 °C 42 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1004 hPa | 49 % | 24 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1004 hPa | 53 % | 24 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1004 hPa | 52 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 57 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 65 % | 22 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 73 % | 22 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 80 % | 23 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 23 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 95 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 80 % | 23 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 69 % | 23 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1011 hPa | 61 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 55 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 52 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 61 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Cerro Dulce, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8448; -97,6131
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 778
Nadmorská výška: 90 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Álamo Temapache, Temapache
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Dulce, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Dulce.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Dulce dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Dulce
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:48 | 27.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |