Počasie Cerro El Paisano týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro El Paisano na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
28 / 14°C
| 7.7 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 05:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro El Paisano, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 90 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
7,4 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 36 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 91 % | 19 °C | 83 % | 0% | 0% | 10% | 82% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 51% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
1,7 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1012 hPa | 40 % | 12 °C | 17 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
2,7 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 65 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 85% | 98% | |
Cerro El Paisano, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,7272; -100,4782
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro El Paisano, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro El Paisano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro El Paisano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro El Paisano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:09 | 30.05.2026 05:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |