Počasie Cerro Frente del Leon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Frente del Leon na 10 dní.
Pondelok 1. jún
24 / 14°C
| 7.5 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Cerro Frente del Leon, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 76 % | 0% | 30% | 13% | 64% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 81 % | 0% | 65% | 0% | 46% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
6,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 62 % | 16 °C | 27 % | 0% | 10% | 12% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 16 °C | 62 % | 0% | 10% | 7% | 57% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 15 °C | 70 % | 0% | 2% | 3% | 69% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 97 % | 14 °C | 95 % | 0% | 58% | 1% | 88% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 25 °C |
9,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 15 °C | 98 % | 0% | 92% | 88% | 76% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
2,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 92 % | 0% | 14% | 23% | 89% | |
Cerro Frente del Leon, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5504; -97,6191
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2100 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Villa de Chilapa de Díaz, Santo Domingo Nundó
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Frente del Leon, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Frente del Leon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Frente del Leon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Frente del Leon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:37 | 01.06.2026 06:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |