Počasie Cerro La Cruz týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerro La Cruz na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
33 / 21°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 17:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 05:18
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Cruz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 29 % | 12 °C | 26 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 38 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 40 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 40 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 24 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 25 % | 7 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1013 hPa | 39 % | 8 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
Cerro La Cruz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5349; -104,8840
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 948 m
Administratívna časť:
- Estado de Nayarit, Tepic, Nayarit
- Tepic, Tepic, Nayarit
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Cruz, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Cruz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:54 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:09 | 20.05.2026 23:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |