Počasie Cerro La Estancia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro La Estancia na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 13°C
| 8.6 mm | 11 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Estancia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 38% | 97% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 92 % | 0% | 18% | 0% | 89% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 24 °C |
5,6 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 12 °C | 91 % | 0% | 30% | 47% | 85% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
2,9 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 74 % | 14 °C | 96 % | 0% | 21% | 42% | 93% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 95 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 32% | 76% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 10 °C | 93 % | 0% | 31% | 0% | 89% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
1,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 56 % | 13 °C | 89 % | 0% | 22% | 4% | 84% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 74 % | 14 °C | 82 % | 0% | 1% | 15% | 79% | |
Cerro La Estancia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0086; -97,6050
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Estancia, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Estancia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Estancia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Estancia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:45 | 24.05.2026 01:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |