Počasie Cerro La Hormiga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro La Hormiga na 10 dní.
Sobota 23. máj
31 / 22°C
| 12.9 mm | 10 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Hormiga, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,6 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 92 % | 0% | 11% | 0% | 91% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
8,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 41% | 94% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 57 % | 0% | 4% | 0% | 55% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 96% | 11% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
1,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 80 % | 0% | 19% | 3% | 75% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
3,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 85 % | 0% | 3% | 0% | 85% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 89 % | 0% | 39% | 10% | 80% | |
Cerro La Hormiga, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6165; -97,6586
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Hormiga, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Hormiga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Hormiga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Hormiga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:47 | 23.05.2026 00:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |