Počasie Cerro La Mina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro La Mina na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 17°C
| 11.1 mm | 10 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Mina, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
4,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 97 % | 0% | 2% | 0% | 97% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 17 °C 19 °C |
2,4 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1017 hPa | 98 % | 16 °C | 37 % | 0% | 0% | 1% | 37% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
3,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 14 °C | 46 % | 0% | 14% | 17% | 28% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 25% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 15 °C | 89 % | 0% | 72% | 44% | 46% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 49 % | 15 °C | 5 % | 0% | 1% | 1% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 16 °C | 78 % | 0% | 28% | 9% | 68% | |
Cerro La Mina, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0486; -99,2874
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Mina, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Mina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Mina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Mina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:52 | 22.05.2026 00:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |